سنگ شکن هیدروکن

سنگ شکن هیدروکن

سنگ شکن‌ هیدروکن (Cone Crusher) به عنوان سنگ شکن ثانویه و یک نوع ماسه ساز در خطوط خردایش و معادن مورد استفاده قرار می گیرد.

مدل طراحی این نوع سنگ شکن به صورت مخروطی شکل می باشد که در عملیات خرد کردن مواد معدنی با سختی بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این نوع سنگ شکن سنگ‌ها را به شکل پولک در می‌آورد و به دانه‌های بسیار ریز به نام ماسه تبدیل می‌کند. آلیاژ قطعات اصلی هیدروکن از فولاد مولیبدن دار بوده که در  مقابل سایش و اصطحلاک مقاومت بسیار زیادی دارد. می توان خاطر نشان کرد که تمامی قطعات بصورت اتوماتیک، روغن کاری و روانسازی می شود.

مکانیزم عملکرد

مکانیزم عملکرد سنگ شکن‌ هیدروکن ماشین رول به این صورت است که با فشرده شدن سنگ مابین دو قطعه به نام منتل و کانکیو عمل خردایش انجام می پذیرد. قطعه کانکیو ثابت بوده و منتل به صورت مخروطی شکل در داخل کانکیو قرار دارد.

کارکرد این دستگاه به‌صورتی است که دو قطعه یاد شده در فاصله‌ای بسیار کم از هم قرار گرفته و شکاف بین آن‌ها می‌تواند سنگ‌ها را در اثر فشار زیاد به قطعات بسیار ریزی تبدیل کند.

البته این نکته بسار حائز اهمیت است که دهانه بین منتل و کانکیو قابل تنظیم می‌باشد. جهت استفاده مطلوب و تولید مصالح با کیفیت می توان با تغییر اندازه لنگ دستگاه، سرعت خروج سنگ‌ها را تغییر داد تا سنگ‌های بسیار محکم و مستحکم، با سرعت پایین شکسته شده و عملیات خردایش و ماسه سازی به‌خوبی انجام پذیرد.با کاهش فاصله بین منتل و کانکیو  می توان به ذرات پولکی شکل دست یافت.

مزایای دستگاه

  • خدمات پس از فروش
  • ظرفیت بالا در تولید ماسه
  • بکارگیری قطعات مستحکم و ضد سایش
  • روغنکاری و روانسازی اتوماتیک تمامی قطعات
  • قابلیت تنظیم فاصله منتل و کانکیو جهت خروجی پولکی مصالح
  • طول عمر بیشتر و بهروری بالاتر با سرویس دوره ای
  • سرویس و نگهداری آسان و بصرفه توسط کارشناسان فنی متخصص

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *