سرند آبگیر (اوواش)

سرند خشک کن(آبگیر)

سرند آبگیر(Evo Wash) شرکت ماشین رول در راستای تولید ماسه خشک با ظرفیت تولید بیشتر و کیفیت بهتر، با توجه به نیاز معادن رودخانه ای  طراحی و ساخته شده است.

با توجه به اهمیت بازیابی ماسه بادی در عملیات فرآوری مواد معدنی به شیوه‌ی خیس، معادن رودخانه ای همواره به دنبال تحقق این امر بوده‌اند.

در ابتدا ماسه‌ شور حلزونی مصالح صفر تا شش میلیمتر  را به همراه ماسه بادی توسط آب ترکیب و شستشو می نماید. سپس پساب خروجی توسط نوار نقاله به سرند آبگیر منتقل می شود. در مرحله‌ی بعد ماسه با استفاده از ارتعاش، به صورت کامل خشک  و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وجه تمایز این نوع سرند با سایر سرند های تولیدی در این مجموعه، مجهز بودن به سیستم دو محور و توری هایی از جنس پلی اورتان ضد سایش می باشد. شرکت ماشین رول با توجه به نیاز مشتریان محترم و خطوط تولیدی معادن، اقدام به ساخت این نوع سرند در ابعاد 3 و 7 متری نموده است.

طراحی و ساخت این نوع سرند از بهترین آلیاژ مستحکم و با کیفیت ترین مواد اولیه می باشد. تفکیک مصالح در این نوع سرند توسط توری هایی از جنس پلی اورتان و ارتعاش مناسب صورت می پذیرد. لازم به ذکر است که توری ها، با توجه به نیاز مشتریان محترم در سایزهای مختلف بر روی این سرند نصب می گردد.

قابلیت دیگر این سرند هم میتوان به عنوان سیستم خشک کن و هم بعنوان سیستم اوواش استفاده کرد. این نوع سرند با توجه به خطوط تولید ونیاز معادن، تجهیز  و در اختیار مشتریان محترم قرار می گیرد.

مکانیزم عملکرد

در ابتدا ماسه توسط نوار نقاله به مخزن پایینی دستگاه منتقل می شود. ماسه به همراه آب موجود در مخزن دستگاه، توسط لوله به سمت بالا پمپ شده و ماسه را به داخل سیکلون هدایت می کند.

ماسه به همراه آب بعد از گذر از سیکلون توسط قیف مخروطی شکل بر روی توری های از جنس پلی اورتان ریخته می شود. در اثر لرزش توسط دومحور، ماسه ها بر روی توری ها به سمت جلو حرکت کرده و به بهترین شکل ممکن باعث خشک شدن کامل ماسه می شود.

مزایای دستگاه

  • خدمات پس از فروش
  • ظرفیت بالا در خشک نمودن ماسه
  • طول عمر بیشتر و بهروری بالاتر با سرویس دوره ای
  • سرویس و نگهداری آسان و بصرفه توسط کارشناسان فنی متخصص
  • مکانیزم لرزشی قابل تنظیم توسط دو محور
  • حفظ ارزش ماسه(SE) با استفاده از ارتعاش مناسب در طول طبقه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *