شماره تماس :

021-66791998

آدرس ایمیل :

Machineroll@yahoo.com

شماره تماس :

021-66791998

آدرس ایمیل :

Machineroll@yahoo.com

فیدر گریزلی

فیدرهای گریزلی جهت تقسیم مواد خام به دو بخش به کار برده میشوند تا تنها بزرگترین مواد را به سنگ شکن اولیه فرستاده و مواد کوچکتر را حذف کند.در معدن سنگهای ساختمانی این عملیات جهت فرستادن مواد ناخواسته به سنگ شکن انجام می پذیرد.

فیدرهای گریزلی ماشین رول فیدرهایی با ورودی هایی ویژه ارهای سنگین با سرندهای گریزلی افزوده شده به سطح ورودی می باشد. آن ها هر دو عمل جزبه جز کردن و خوراندن را در یک واحد عملیاتی انجام داده و جهت بارهای سنگین طراحی شده اند . در صورتیکه قبل از سنگ شکن اولیه استفاده شوند ، ذرات درشت را دانه بندی نموده و جریانی از مواد را به صورت کنترل شده با حجم بالا فراهم می آورد که سبب افزایش بیش از حد بار حاصل از مواد می شود همچنین این دستگاه از استحلاک سنگ شکن کاسته و ظرفیت سنگ شکن را با منحرف کردن ذرات کوچکتر از حد مطلوب به حداکثر می رساند.

محورهای ویبراتوری جهت ایجاد حرکتی خطی تر به دقت قرار گرفته اند. حرکت چرخشی حاصل از مواد ظرفیتی بالا در حین تقسیم کردن را در عین قراردادن تمام جهات در معرض وزنه های گریزلی فراهم می آورد. ماشین رول فیدر های سنگین را در دو طراحی فیدر تک محور و دو محوری ارائه می نماید.

 

فیدرهای گریزلی